Here comes the sun

jP vocabulary, aplikace na zkoušení slovíček zdarma

První verze velice povedené aplikace jP vocabulary, která je určená ke zkoušení slovíček, je zdarma k dispozici na webu www.vocabulary.jpweb.cz.

Přestože se jedná teprve o betaverzi, aplikace jP vocabulary je na OS Windows plně použitelná a obsahuje velice zajímavé funkce, takové, že zkoušení slovíček si může každý přizpůsobit, jak mu nejvíce vyhovuje.

Další výhodou je přenositelnost aplikace jP vocabulary a také fakt, že není nutná žadná instalace. Prostě stáhnete, rozbalíte a spustíte. Jak snadné.

Aplikace jP vocabulary kromě zkoušení slovíček z libovolných slovníků zvládne též zkoušení libovolného pojmu, např. matematických příkladů, názvosloví, apod.

V následující verzi aplikace jP vocabulary chystám možnost zadávání synonym výrazů formou oddělení čárkou, předpřipravené slovníky pro angličtinu a matematiku a doplnění nápovědy.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách aplikace jP vocabulary. Budu vděčný i za jakékoliv vaše připomínky.

Další zajímavé příspěvky:

Komentáře k: "jP vocabulary, aplikace na zkoušení slovíček zdarma" (1)

  1. avatar
    Anet říká:

    jP vocabulary je jednoznačně nejlepší freeware aplikace na zkoušení slovíček (a nejen jich!) na českém trhu. Aplikaci se i naprostý laik naučí ovládat snadno a rychle, opravdu to není nic složitého – mluvím z vlastní zkušenosti :) Pro ty, kdo se neradi učí z obrazovky počítače, je rovněž možné si zadaná slovíčka vytisknout a učit se je běžnou formou, což mnohé konkurenční programy nenabízejí. Skvělé je, že se v aplikaci nachází již předem nainstalované slovníky, které můžete využít. Vyzkoušejte sami, to je ten nejlepší způsob, jak zjistit, zda-li vám tato aplikace vyhovuje. Já jsem tedy naprosto spokojena…

Komentuj: "jP vocabulary, aplikace na zkoušení slovíček zdarma"